SerûpelFerhengezl kirin

ezl kirin

Kurdîlêker

azletmek

"ezl kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "azletmek".

Pirsên berbelav

"azletmek" bi kurdî çi ye?

"azletmek" bi kurdî "ezl kirin" e.

"ezl kirin" tê çi maneyê?

"ezl kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "azletmek".

"ezl kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "ezl kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin