SerûpelFerhengji ber xwe ve

ji ber xwe ve

Kurdîhoker
  1. 1bedaheten
  2. 2irticalen

"ji ber xwe ve" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "bedaheten, irticalen".

Pirsên berbelav

"bedaheten" bi kurdî çi ye?

"bedaheten" bi kurdî "ji ber xwe ve" e.

"ji ber xwe ve" tê çi maneyê?

"ji ber xwe ve" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "bedaheten, irticalen".

"ji ber xwe ve" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "ji ber xwe ve", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin