SerûpelFerhengli ber

li ber

Kurdînavdêr
  1. 1beri
  2. 2karşısında

"li ber" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "beri, karşısında".

Pirsên berbelav

"beri" bi kurdî çi ye?

"beri" bi kurdî "li ber" e.

"li ber" tê çi maneyê?

"li ber" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "beri, karşısında".

"li ber" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "li ber", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin