SerûpelFerhengli çapê xistin

li çapê xistin

Kurdîlêker

şiniklemek

"li çapê xistin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "şiniklemek".

Pirsên berbelav

"şiniklemek" bi kurdî çi ye?

"şiniklemek" bi kurdî "li çapê xistin" e.

"li çapê xistin" tê çi maneyê?

"li çapê xistin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "şiniklemek".

"li çapê xistin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "li çapê xistin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin