SerûpelFerhenglivdar kirin

livdar kirin

Kurdî

hareketlendirmek

"livdar kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "hareketlendirmek".

Pirsên berbelav

"hareketlendirmek" bi kurdî çi ye?

"hareketlendirmek" bi kurdî "livdar kirin" e.

"livdar kirin" tê çi maneyê?

"livdar kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "hareketlendirmek".

"livdar kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "livdar kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin