SerûpelFerhengmadê xwe kirin

madê xwe kirin

Kurdînavdêr
  1. 1somurtma
  2. 2somurtmak
  3. 3sorutmak

"madê xwe kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "somurtma, somurtmak, sorutmak".

Pirsên berbelav

"somurtma" bi kurdî çi ye?

"somurtma" bi kurdî "madê xwe kirin" e.

"madê xwe kirin" tê çi maneyê?

"madê xwe kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "somurtma, somurtmak, sorutmak".

"madê xwe kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "madê xwe kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin