SerûpelFerhengqafika çivîkan

qafika çivîkan

Kurdîrengdêr

sulak

"qafika çivîkan" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "sulak".

Pirsên berbelav

"sulak" bi kurdî çi ye?

"sulak" bi kurdî "qafika çivîkan" e.

"qafika çivîkan" tê çi maneyê?

"qafika çivîkan" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "sulak".

"qafika çivîkan" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "qafika çivîkan", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin