SerûpelFerhengqayîşokî kirin

qayîşokî kirin

Kurdî

esnekleştirmek

"qayîşokî kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "esnekleştirmek".

Pirsên berbelav

"esnekleştirmek" bi kurdî çi ye?

"esnekleştirmek" bi kurdî "qayîşokî kirin" e.

"qayîşokî kirin" tê çi maneyê?

"qayîşokî kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "esnekleştirmek".

"qayîşokî kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "qayîşokî kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin