SerûpelFerhengqeşûr bûn

qeşûr bûn

Kurdîlêker

kavlamak

"qeşûr bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kavlamak".

Pirsên berbelav

"kavlamak" bi kurdî çi ye?

"kavlamak" bi kurdî "qeşûr bûn" e.

"qeşûr bûn" tê çi maneyê?

"qeşûr bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kavlamak".

"qeşûr bûn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "qeşûr bûn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin