SerûpelFerhengrewa kirin

rewa kirin

Kurdîlêker
  1. 1belletmek
  2. 2meşrulaştırmak

"rewa kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "belletmek, meşrulaştırmak".

Pirsên berbelav

"belletmek" bi kurdî çi ye?

"belletmek" bi kurdî "rewa kirin" e.

"rewa kirin" tê çi maneyê?

"rewa kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "belletmek, meşrulaştırmak".

"rewa kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "rewa kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin