SerûpelFerhengsalîs bûn

salîs bûn

Kurdî

kutuplanmak

"salîs bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kutuplanmak".

Pirsên berbelav

"kutuplanmak" bi kurdî çi ye?

"kutuplanmak" bi kurdî "salîs bûn" e.

"salîs bûn" tê çi maneyê?

"salîs bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kutuplanmak".

"salîs bûn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "salîs bûn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin