SerûpelFerhengtê de asê bûn

tê de asê bûn

Kurdîlêker

tıkılmak

"tê de asê bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "tıkılmak".

Pirsên berbelav

"tıkılmak" bi kurdî çi ye?

"tıkılmak" bi kurdî "tê de asê bûn" e.

"tê de asê bûn" tê çi maneyê?

"tê de asê bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "tıkılmak".

"tê de asê bûn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "tê de asê bûn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin