SerûpelFerhengvebir bûn

vebir bûn

Kurdînavdêr

kesinleşmek

"vebir bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kesinleşmek".

Pirsên berbelav

"kesinleşmek" bi kurdî çi ye?

"kesinleşmek" bi kurdî "vebir bûn" e.

"vebir bûn" tê çi maneyê?

"vebir bûn" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "kesinleşmek".

"vebir bûn" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "vebir bûn", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin