Ana sayfaSözlükaşkere bûn

aşkere bûn

Kürtçe

anlaşılmak

"aşkere bûn", Türkçe "anlaşılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"anlaşılmak" Kürtçe ne demek?

"anlaşılmak" Kürtçe'de "aşkere bûn" demektir.

"aşkere bûn" ne demek?

"aşkere bûn", Türkçe "anlaşılmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"aşkere bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"aşkere bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir