Ana sayfaSözlükbêhn dan

bêhn dan

Kürtçefiil
  1. 1kokmak
  2. 2tütmekçi baş û çi jî ne baş

"bêhn dan", Türkçe "kokmak, tütmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kokmak" Kürtçe ne demek?

"kokmak" Kürtçe'de "bêhn dan" demektir.

"bêhn dan" ne demek?

"bêhn dan", Türkçe "kokmak, tütmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"bêhn dan" Kürtçe nasıl söylenir?

"bêhn dan" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir