Ana sayfaSözlükçêbûna heyînan

çêbûna heyînan

Kürtçe

türüm

"çêbûna heyînan", Türkçe "türüm" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"türüm" Kürtçe ne demek?

"türüm" Kürtçe'de "çêbûna heyînan" demektir.

"çêbûna heyînan" ne demek?

"çêbûna heyînan", Türkçe "türüm" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"çêbûna heyînan" Kürtçe nasıl söylenir?

"çêbûna heyînan" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir