Ana sayfaSözlükdaîreya dewletê

daîreya dewletê

Kürtçe

emanet

"daîreya dewletê", Türkçe "emanet" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"emanet" Kürtçe ne demek?

"emanet" Kürtçe'de "daîreya dewletê" demektir.

"daîreya dewletê" ne demek?

"daîreya dewletê", Türkçe "emanet" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"daîreya dewletê" Kürtçe nasıl söylenir?

"daîreya dewletê" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir