Ana sayfaSözlükdan rakirin

dan rakirin

Kürtçefiil
  1. 1kaldırtmak
  2. 2söktürmek

"dan rakirin", Türkçe "kaldırtmak, söktürmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kaldırtmak" Kürtçe ne demek?

"kaldırtmak" Kürtçe'de "dan rakirin" demektir.

"dan rakirin" ne demek?

"dan rakirin", Türkçe "kaldırtmak, söktürmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan rakirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan rakirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir