Ana sayfaSözlükdan tesîrkirin

dan tesîrkirin

Kürtçe

söktürmek

"dan tesîrkirin", Türkçe "söktürmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"söktürmek" Kürtçe ne demek?

"söktürmek" Kürtçe'de "dan tesîrkirin" demektir.

"dan tesîrkirin" ne demek?

"dan tesîrkirin", Türkçe "söktürmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"dan tesîrkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"dan tesîrkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir