Ana sayfaSözlükgilgilê teqandî

gilgilê teqandî

Kürtçe

kıtır

"gilgilê teqandî", Türkçe "kıtır" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kıtır" Kürtçe ne demek?

"kıtır" Kürtçe'de "gilgilê teqandî" demektir.

"gilgilê teqandî" ne demek?

"gilgilê teqandî", Türkçe "kıtır" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"gilgilê teqandî" Kürtçe nasıl söylenir?

"gilgilê teqandî" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir