Ana sayfaSözlükgiloxe bûn

giloxe bûn

Kürtçe

palazlamak, palazlanmak

"giloxe bûn", Türkçe "palazlamak, palazlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"palazlamak, palazlanmak" Kürtçe ne demek?

"palazlamak, palazlanmak" Kürtçe'de "giloxe bûn" demektir.

"giloxe bûn" ne demek?

"giloxe bûn", Türkçe "palazlamak, palazlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"giloxe bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"giloxe bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir