Ana sayfaSözlükgiro kirin

giro kirin

Kürtçefiil

geciktirmek

"giro kirin", Türkçe "geciktirmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"geciktirmek" Kürtçe ne demek?

"geciktirmek" Kürtçe'de "giro kirin" demektir.

"giro kirin" ne demek?

"giro kirin", Türkçe "geciktirmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"giro kirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"giro kirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir