Ana sayfaSözlükhatin gemkirin

hatin gemkirin

Kürtçe

gemlenmek

"hatin gemkirin", Türkçe "gemlenmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"gemlenmek" Kürtçe ne demek?

"gemlenmek" Kürtçe'de "hatin gemkirin" demektir.

"hatin gemkirin" ne demek?

"hatin gemkirin", Türkçe "gemlenmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin gemkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin gemkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir