Ana sayfaSözlükhatin hesîrkirin

hatin hesîrkirin

Kürtçefiil

hasırlanmak

"hatin hesîrkirin", Türkçe "hasırlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"hasırlanmak" Kürtçe ne demek?

"hasırlanmak" Kürtçe'de "hatin hesîrkirin" demektir.

"hatin hesîrkirin" ne demek?

"hatin hesîrkirin", Türkçe "hasırlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin hesîrkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin hesîrkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir