Ana sayfaSözlükhatin îlawekirin

hatin îlawekirin

Kürtçefiil
  1. 1eklenmek
  2. 2ulanmak

"hatin îlawekirin", Türkçe "eklenmek, ulanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"eklenmek" Kürtçe ne demek?

"eklenmek" Kürtçe'de "hatin îlawekirin" demektir.

"hatin îlawekirin" ne demek?

"hatin îlawekirin", Türkçe "eklenmek, ulanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin îlawekirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin îlawekirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir