Ana sayfaSözlükhatin kewşkirin

hatin kewşkirin

Kürtçefiil

talaşlanmak

"hatin kewşkirin", Türkçe "talaşlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"talaşlanmak" Kürtçe ne demek?

"talaşlanmak" Kürtçe'de "hatin kewşkirin" demektir.

"hatin kewşkirin" ne demek?

"hatin kewşkirin", Türkçe "talaşlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hatin kewşkirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hatin kewşkirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir