Ana sayfaSözlükhêçhilorî kirin

hêçhilorî kirin

Kürtçefiil

azıtmak

"hêçhilorî kirin", Türkçe "azıtmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"azıtmak" Kürtçe ne demek?

"azıtmak" Kürtçe'de "hêçhilorî kirin" demektir.

"hêçhilorî kirin" ne demek?

"hêçhilorî kirin", Türkçe "azıtmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"hêçhilorî kirin" Kürtçe nasıl söylenir?

"hêçhilorî kirin" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir