Ana sayfaSözlükîşteha lê vebûn

îşteha lê vebûn

Kürtçefiil

iştahlanmak

yekî

"îşteha lê vebûn", Türkçe "iştahlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"iştahlanmak" Kürtçe ne demek?

"iştahlanmak" Kürtçe'de "îşteha lê vebûn" demektir.

"îşteha lê vebûn" ne demek?

"îşteha lê vebûn", Türkçe "iştahlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"îşteha lê vebûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"îşteha lê vebûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir