Ana sayfaSözlüklareşî bûn

lareşî bûn

Kürtçefiil

kangrenleşmek

"lareşî bûn", Türkçe "kangrenleşmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"kangrenleşmek" Kürtçe ne demek?

"kangrenleşmek" Kürtçe'de "lareşî bûn" demektir.

"lareşî bûn" ne demek?

"lareşî bûn", Türkçe "kangrenleşmek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"lareşî bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"lareşî bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir