Ana sayfaSözlüklêbelav bûn

lêbelav bûn

Kürtçefiil

dallanmak

mec

"lêbelav bûn", Türkçe "dallanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"dallanmak" Kürtçe ne demek?

"dallanmak" Kürtçe'de "lêbelav bûn" demektir.

"lêbelav bûn" ne demek?

"lêbelav bûn", Türkçe "dallanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"lêbelav bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"lêbelav bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir