Ana sayfaSözlükli hesp siwar bûn

li hesp siwar bûn

Kürtçefiil

atlanmak

"li hesp siwar bûn", Türkçe "atlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"atlanmak" Kürtçe ne demek?

"atlanmak" Kürtçe'de "li hesp siwar bûn" demektir.

"li hesp siwar bûn" ne demek?

"li hesp siwar bûn", Türkçe "atlanmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"li hesp siwar bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"li hesp siwar bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir