Ana sayfaSözlükligel her tiştî

ligel her tiştî

Kürtçe

ihtiyaten

"ligel her tiştî", Türkçe "ihtiyaten" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"ihtiyaten" Kürtçe ne demek?

"ihtiyaten" Kürtçe'de "ligel her tiştî" demektir.

"ligel her tiştî" ne demek?

"ligel her tiştî", Türkçe "ihtiyaten" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"ligel her tiştî" Kürtçe nasıl söylenir?

"ligel her tiştî" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir