Ana sayfaSözlükmiduriya darayî

miduriya darayî

Kürtçeisim

mal müdürlüğü

"miduriya darayî", Türkçe "mal müdürlüğü" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"mal müdürlüğü" Kürtçe ne demek?

"mal müdürlüğü" Kürtçe'de "miduriya darayî" demektir.

"miduriya darayî" ne demek?

"miduriya darayî", Türkçe "mal müdürlüğü" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"miduriya darayî" Kürtçe nasıl söylenir?

"miduriya darayî" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir