Ana sayfaSözlükrewşa derûnî

rewşa derûnî

Kürtçe

haletiruhiye

"rewşa derûnî", Türkçe "haletiruhiye" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"haletiruhiye" Kürtçe ne demek?

"haletiruhiye" Kürtçe'de "rewşa derûnî" demektir.

"rewşa derûnî" ne demek?

"rewşa derûnî", Türkçe "haletiruhiye" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"rewşa derûnî" Kürtçe nasıl söylenir?

"rewşa derûnî" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir