Ana sayfaSözlükşalokî bûn

şalokî bûn

Kürtçe

oraklaşmak

"şalokî bûn", Türkçe "oraklaşmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"oraklaşmak" Kürtçe ne demek?

"oraklaşmak" Kürtçe'de "şalokî bûn" demektir.

"şalokî bûn" ne demek?

"şalokî bûn", Türkçe "oraklaşmak" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"şalokî bûn" Kürtçe nasıl söylenir?

"şalokî bûn" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir