Ana sayfaSözlüktepa li te

tepa li te

Kürtçefiil

ebelemek

min; di leyîstika zarokan de

"tepa li te", Türkçe "ebelemek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

Sıkça sorulan sorular

"ebelemek" Kürtçe ne demek?

"ebelemek" Kürtçe'de "tepa li te" demektir.

"tepa li te" ne demek?

"tepa li te", Türkçe "ebelemek" anlamına gelen Kürtçe bir kelimedir.

"tepa li te" Kürtçe nasıl söylenir?

"tepa li te" kelimesinin Kürtçe söylenişini yukarıdaki ses kaydından dinleyebilirsiniz.

Oyunlarla pratik yap

Düzeltme öner / bildir