SerûpelFerhengşahînet kirin

şahînet kirin

Kurdîlêker

eğlenmek

"şahînet kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "eğlenmek".

Pirsên berbelav

"eğlenmek" bi kurdî çi ye?

"eğlenmek" bi kurdî "şahînet kirin" e.

"şahînet kirin" tê çi maneyê?

"şahînet kirin" peyveke kurdî ye û bi Tirkî tê wateya "eğlenmek".

"şahînet kirin" çawa tê gotin?

Ji bo bihîstina "şahînet kirin", bişkoka deng a jorîn bikirtîne.

Xwe biceribîne

Pêşniyar kirin / rapor bikin